Matrix3 Over-the-Ear Bluetooth Bevielės HD ausinės su aptX ir AAC

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0616312620937

  3-os kartos Matrix ausinės sujungia MEE garso patirtį su pažangiomis Bluetooth garso technologijomis siekiant pateikti beprecendentišką garso kokybę bevieliuose formose. Pagrindinės ypatybės sudaro nepaprastai patogūs, su formą išlaikančiu porolonu, pagalvėlės ir subtilus, tačiau stilingas dizainas su tamsiai džinsine apdaila ir priderintu nešiojimo dėklu.

  Gamintojas

 • Matrix3

  "Bluetooth" Bevielis Over-the-Ear HD Ausinės
  su aptX + AAC ir laisvų rankų įrangos Funnkcija

   
  • 3-čios kartos Matrix ausinės siūlo beprecendentišką aiškumą ir tikslumą be laidų iš bet kurio prietaiso su Bluetooth ar su laidu, naudojant įtraukta 3,5mm kabelį;
  • Visiškai naujo modelio, aukštos raiškos garsiakalbiai ir pažangi Bluetooth 4.0 technologija su aptX® ir AAC kodekais suteikia aukščiausios kokybės (HD) garsą;
  • Platūs, ant ausų dedami su forma išlaikančiu porolonu ausinių pagalvėlės suteikia puikių, ilgalaikį komfortą;
  • Pilna laisvų rankų funkcija su įmontuotu mikrofonu ir jungikliu; iki 28 val. elementų tarnavimo laikas;
  • Subtilus, tačiau stilingas dizainas su tamsiai džinsine apdaila ir atitinkančiu apsauginiu dėklu.

  HD Bevielis garsas


  3-os kartos Matrix ausinės sujungia MEE garso patirtį aukštoje kokybėje ir profesionaliame garse su pažangia Bluetooth garso technologija suteikia beprecendentišką garso kokybę belaidžiuose formuose.


  Tikras Tikslumas


  Dingo triukšmai, išsipūtę bosai ir silpni aukšti dažniai, aukštų dažnių slopinimas - visiškai naujas didelės raiškos 40mm garsiakalbių judantis ritės suteikia balansą, aiškumą ir tikslumą, kurį niekada anksčiau negirdėjome iš bevėlinių ausinių, tenkinanti net labiausiai reiklus klausytojus.


  Skaitmeninė garso technologija

   
  Pažangi Bluetooth 4.0 technologija su aptX® ir AAC kodekais suteikia aukštos raiškos belaidžio garso transliaciją iš aptX- ir AAC turinčių prietaisų užtikrinant aukščiausią, kokią tik įmanoma, garso kokybę. Galima pasirinkti laidinį garso režimą, tam yra skirtas 3,5mm kabelis tinkantis kitiems garso šaltiniams.


  Sukurti tam, kad būtų patogūs


  Suprojektuotas tam, kad visą dieną būtų komfortabilu, Matrix, savo ant ausų dedamoje formoje, yra tikrai kompaktiškas ir lengvas. Ausinių pagalvėlės pagamintos iš formą atsiminančio porolono ir suvyniotos į itin minkštą odos pakaitalą, apima visą ausį, kad padidinti garso kokybę ir išvengti garso nuotekas.

  Visą dieną veikiantys elementai


  Itin efektyvi Bluetooth 4.0 mikroschema suteikia iki 28 kalbėjimo valandų, 24 muzikos klausymo valandų ir 1000 valandų budėjimo režime. Jei noryte visiškai išimti elementus, Matrix3 galima naudoti pajungus laidą, tai pat ir kai elementai išsikrovė ar kraunami.


  Lengvai ir patogu nešioti bei laikyti


  Lanko lankstymo mechanizmas ledžia Matrix3 sulankstyti, todėl suskleistas užima mažiau vietos. Dienos pabaigoje ausinės sulenkiamos ir padedamos į priderintos spalvos dėklą.

  Kas yra dėžutėje

   
  Matrix3 AF68 stereofoninės BLUETOOTH ausinės
  Aukščiausios kokybės apsauginis dėklas
  Mikro-USB įkrovimo kabelis
  Stereo garso kabelis
  Vartotojo vadovas


   
 • Alternatyvios prekės