X6 Plus Bluetooth bevielės stereo ausinės skirtos sportui

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 616312621279

  Sukurtos sportui, MEE audio X6 Plus Bluetooth bevielės stereo ausinės su savo aptakiu ir lengvu bevieliu dizainu pašalina laidų išsiblaškymą ir atneša neprilygstamą judėjimo laisvę.

  Gamintojas

 • Stereo Bluetooth belaidės į ausys įstatomos ausinės
  su laisvu ranku įranga skirtos sportui

  • Lengvos ir ergonomiškos belaidės į ausys įstatomos ausinės skirtos aktyviam gyvenimo būdui;
  • Konstrukcija "aplink ausį" su lankstu laidu leidžia aktyviai leisti laiką;
  • "Bluetooth 4.0" technologija su Multipoint funkcionalumu;
  • Prakaitui atspari Nano danga;
  • Integruotas mikrofonas ir mygtukai telefono skambučiams, garsui reguliuoti ir dainoms perjungti;
  • 4 rinkiniai ausų antgaliu.

   

  Sukurtos sportui

  Su savo aptakia ir lengva beviele konstrukcija, X6 Plius pašalina laidų trūkumus ir pristato neprilygstamą judėjimo laisvę aktyviam gyvenimo būdui.
   

  Locked-In Fit

  Lankstūs laidai su ausų kilpomis puikiai tinka jūsų ausims, teikiant labiausiai saugų tvirtinimą tinkanti bet kokiai veiklai, o lengvas ir ergonomiškas ausinių dizainas užtikrina valandas patogaus nešiojimo.
   

   

  Prakaitui atspari konstrukcija

  Moderni drėgmei atspari nano danga suteikia apsaugą nuo sugadinimo dėl prakaito ar drėgmės, o į ausį įstatomu ausinių dizainas gerai perduoda muziką ir sulaiko triukšmą.

  Nepraleisk skambučio

  Integruotas mikrofonas ir intuityvus 3-jų mygtukų valdymo pultas leidžia jums atsakinėti telefono skambučius, kontroliuoti muzikos atkūrimą, ir reguliuoti garsą.
   

  Pažangi Bluetooth technologija

  "Bluetooth" 4.0 technologija užtikrina turtingą garsą su giliu bosu ir išskirtiniu aiškumu. Realaus laiko baterijos indikatorius ant Apple® iOS® prietaisu ir Multipoint funkcionalumas leidžia valdyti skambučius ir dainas iš dviejų skirtingų "Bluetooth" įrenginių vienu metu.
   

  Kas yra dėžutėje

  X6 Plus ausinės
  Mikro-USB įkrovimo kabelis
  4 komplektai ausų antgalių
  Vartotojo vadovas
   

   

 • Alternatyvios prekės

  Matrix3 Over-the-Ear Bluetooth Bevielės HD ausinės su aptX ir AAC
  Kodas: 616312620937

  3-os kartos Matrix ausinės sujungia MEE garso patirtį su pažangiomis Bluetooth garso technologijomis siekiant pateikti beprecendentišką garso kokybę bevieliuose formose. Pagrindinės ypatybės sudaro nepaprastai patogūs, su formą išlaikančiu porolonu, pagalvėlės ir subtilus, tačiau stilingas dizainas su tamsiai džinsine apdaila ir priderintu nešiojimo dėklu.

  13999
  Matrix2 AF62 stereofoninės Bluetooth Bevielės ausinės su laisvų rankų funkcionalumu
  Kodas: 736211199164

  Pamesk laidus, bet išlaikyk garso kokybę su Mee garso Matrix2. Naudojant pažangius 40 mm garsiakalbius su aptX ir AAC technologijomis, įmanoma transliuoti aukščiausios kokybės Bluetooth® garsą. Matrix2 teikia visą spektrą garso: jis yra turtingas, subalansuotas, tenkinantis net labiausiai reiklus klausytojus.

  9999