Bluetooth Stereo True Wireless Earbuds BTwins (Pilkos)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4897042101774

   Jabees BTwins siulo jums tikriausias bevieles stereo ausines. Ar noryti mėgautis tikru bevieliu stereo efektu be jokiu kabeliu? Naudokytes poroje. Ar jum reikia gyrdėti aplinką? Naudokyte tik viena. PASTABA: yra suderinamos su visais iPhones, iPads, iPods, iMacs, some Android Phones, bet NETINKA Samsung Galaxy S6 and S7.

  Gamintojas
 •  Jabees BTwins ausinės - tai geriausios, gyvenimu patikrintos tikrosios bevielės stereo ausinės rinkoje. Dvi ausinių dalis gali veikti kartu arba atskirai, galima dėvėti vieną arba abi ausines, kaip jus norėsite. Puikiai tinka vaikščiojimui, Bėgimui, žygiams pėsčiomis ir dviračiais, treniruočių salei ir kitai aktyviai veiklai. Puiki ausinių garso kokybė su Bluetooth V4.1, EDR ir į ausį konstrukcija siūlo neįtikėtina garso kokybę su gyliais bosais ir kristalinį švarumą diskantuose. Puikiai tinka garso takeliams, audio knygoms, atpalaiduojantiems garsams ir netgi bosams sunkiai muzikai.

 • Alternatyvios prekės

  X8 Secure-Fit Stereo Bluetooth Bevielės Sports In-Ear ausinės (Juodos)
  Kodas: 0616312621262

   Mee audio X8, sukurtos bėgikams ir sporto salės mėgėjams, yra pačios ergonomiškiausios pasaulyje ausinės. Naujoviška ausinių dėklų konstrukcija su lanksčios formos antgaliais ir savarankiškai reguliuojančiais soplais, suteikia rakinamą, patogią įdėjimą visų ausų tipams ir dydžiams. Tuo metu gyli bosinė, prakaitui atspari technologija, nano danga ir įmontuotą laisvų rankų įranga, padės jums susikaupti ties treniruotės.

  8299