CONNECT UNIVERSALUS BLUETOOTH BEVIELIS GARSO SIŲSTUVAS TELEVIZORIUI, SKIRTAS DVIEMS AUSINĖMS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0616312625505

  MEE audio Connect Bluetooth 4.0 siųstuvas televizoriui su skaitmeninių ir analoginių audio įėjimo funkcija, ryšis dviem ausinėms ar garsiakalbiams ir aptX technologija skirta hi-fi, mažam uždelsimo garsui.

  Gamintojas
 • CONNECT UNIVERSALUS BLUETOOTH BELAIDIS GARSO SIUSTUVAS TELEVIZORIUI, SKIRTAS DVIEM AUSINĖMS

  • Bluetooth stereo garso siųstuvas leidžia televizoriui transliuoti garsą be laidų aukštoje raiškoje;

  • Analoginis ir skaitmeninis įėjimai universaliems pajungimams prie televizorių ir kitų prietaisų;

  • 3 būdai pajungti jūsų televizorių – 3.5mm ausinių lizdas, RCA arba TOSLINK S/PDIF;

  • Garso srovė iki dviejų Bluetooth ausinių ar garsiakalbių, vienų metų;

  • Bluetooth 4.0 su aptX® technologija skirta hi-fi, mažam uždelsimo garsui;

  • Kompaktiškas ir nešiojamas dizainas su įmontuotu akumuliatoriumi, naudotis kelyje.

  HD BELAIDIS GARSAS TAVO TELEVIZORIUI


  MEE audio Connect belaidis garso siųstuvas leidžia televizoriui ir kitiems prietaisams transliuoti aukštos kokybės skaitmeninį garsą iki dviejų Bluetooth ausinėms ar garsiakalbiams, be laidų. Patirkite pilną judėjimo laisvę: klausyti, netrukdant aplinkiniams, izoliuotis nuo dėmesio blaškymo su Connect ir tavo mėgstamomis ausinėmis su Bluetooth belaidėmis ausinėmis.

  SKAITMENINIS IR ANALOGINIS RYŠIAI


  Connect siūlo tiek analoginį, tiek skaitmeninį audio pajungimą seniems ir naujiems televizoriams, taip pat kaip ir prietaisams su optiką (TOSLINK S/PDIF), RCA ar 3.5 mm stereo audio išvada – kompiuteriams, planšetėms, skaitmeninėms transliacijos dėžėms (įskaitant Apple TV and Amazon Fire TV).

  BLUETOOTH 4.0 TECHNOLOGIJA


  Su BLUETOOTH 4.0 be laidine technologija Connect transliuoja švariai, be iškraipymų skaitmeninį garsą Bluetooth ausinėms, garsiakalbiams ir kitiems imtuvams iki 30 pėdų atstumu. Nėra balto triukšmo, nereikia ieškoti tinkamo dažnio ir nėra galimybės svetimiems klausytis tavo garso srovę, tiesiog turint panašias ausines.

  SRAUTAS DVIEM AUSINĖMS


  Garso srovė iki dviejų Bluetooth ausinių ar garsiakalbių tuo pačiu metu ir garso lygio reguliavimas individualiai kiekvienam leidžia patogiai klausytis, netrukdyti vienas kitam arba aplinkiniams.


  aptX® PALAIKO HI-FI IR MAŽO UŽDELSIMO GARSĄ


  Connect palaiko aptX® ir aptX® Low Latency Bluetooth garso kodekus hi-fi atkūrimui su aptX® palaikančiomis ausinėmis. aptX® suteikia didžiausias galimybes be laidiniai garso kokybei, užtikrinant viso diapazono garsą su kristalinių skaidrumu, o aptX® Low Latency taip pat sumažina garso uždelsimą ir apsaugo nuo lūpų sinchronizavimo problemų.

   

  KONSTRUKCIJA PATAOGI KELIONĖJE

  Jo kompaktiška konstrukcija ir įmontuota įkraunama baterija su iki 12 val. grojimu daro Connect tobulu kompanionu kur tik beeitumėte tavo Bluetooth ausinėms. Pridėk Bluetooth garso transliaciją bet kokiam įrengimui pasidalink muzika be laidu su dviem ausinėms, kolonėlėms arba siųstuvais bet kur ir bet kada.
   

  KAS YRA DĖŽUTĖJE

  Connect Bluetooth siųstuvas,
  Mikro-USB įkrovimo kabelis,
  3.5mm audio kabelis,
  3.5mm į RCA adapteris
  TOSLINK Skaitmeninis optinis SPDIF garso kabelis,
  quickstart gidas
   

 • Alternatyvios prekės

  Matrix3 Over-the-Ear Bluetooth Bevielės HD ausinės su aptX ir AAC
  Kodas: 0616312620937

  3-os kartos Matrix ausinės sujungia MEE garso patirtį su pažangiomis Bluetooth garso technologijomis siekiant pateikti beprecendentišką garso kokybę bevieliuose formose. Pagrindinės ypatybės sudaro nepaprastai patogūs, su formą išlaikančiu porolonu, pagalvėlės ir subtilus, tačiau stilingas dizainas su tamsiai džinsine apdaila ir priderintu nešiojimo dėklu.

  13999
  CONNECT BLUETOOTH BEVIELĖS AUSINIŲ KOMPLEKTAS TELEVIZORIUI – ĮEINA BLUETOOTH BEVIELIS GARSO SIŲSTUVAS IR AUSINĖS
  Kodas: 0867352000108

  MEE audio Connect Bluetooth bevielinė ausinių sistema galima pajungti prie visų tipų televizorių per jų analoginį ar skaitmeninį audio įėjimą ir transliuoti hi-fi skaitmeninės kokybės garsą į Bluetooth ausinės ar garsiakalbius. Vienu metu galima pajungti iki dviejų ausinių.

  13999