CONNECT HUB UNIVERSAL DUAL HEADPHONE AND SPEAKER BLUETOOTH AUDIO TRANSMITTER & RECEIVER FOR TV

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 867352000139

   "Connect Hub" lengvai integruojasi į naujus ir esamus televizoriaus nustatymus, kad paduoti "Bluetooth" srautą ausinėms, garsiakalbiams, telefonams ir kitiems įrenginiams. Universalus suderinamumas su analoginiu ir skaitmeniniu ryšiu, garso perėjimas ir išplėstinis diapazonas "Bluetooth", "Connect Hub" yra pagrindinis "Bluetooth" garso priedas jūsų namuose.

  Gamintojas
 • HD BEVIELIS GARSAS TAVO HD TELEVIZORIUI

   MEE audio Connect Hub lengvai integruojasi į naujus ir esamus namų kino teatrų nustatymus tam, kad pridėti aukštos kokybės bevielio garso transliavimą ausinėms, garsiakalbiams, telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kitiems "Bluetooth" įrenginiams.

   

  BLUETOOTH TRANSMITTER

   

   Naudok "Connect Hub" siųstuvą "Bluetooth"  (TX) režime, kad perduoti švarų, be iškraipymų skaitmeninį garso srautą iš televizoriaus ir kitų įrenginių į "Bluetooth" ausines arba. Patirk visišką judėjimo laisvę, klausyk ir netrukdik kitiems, kurie šalia taves ir blokuok blaškinčius momentus su "Connect Hub" ir mėgstama "Bluetooth" bevielio ausinių pora.

  DUAL-HEADPHONE STREAMING

   

  Vienu metu perduok garsą iki dviejų "Bluetooth" ausinių arba garsiakalbių ir reguliuokite kiekvieno garsumo lygį nepriklausomai, leidžiant vartotojams patogiai klausytis, netrukdydami vienas kito ar aplinkinių.

  GIRDĖTI SAVO TELEVIZORIŲ GĖRIAU

  Naudodamiesi belaidžiomis ausinėmis ir garsiakalbiais su televizoriumi, gali išgirsti dialogą filmuose, priartinant garsą prie ausų ir geriau kontroliuoti garsumą. "Connect Hub" taip pat pristato "VOLUME BOOST" funkciją, skirtą RCA / analoginiam garso pajungimui, kuris gali pagreitinti senesnių televizorių garso išvestį.

  Suderinama "EarBoost" ausinėmis, kad galėtumėte dar labiau išklausyti klausos pagalbą.
   

  BLUETOOTH RECEIVER

  Naudok "Connect Hub""Bluetooth" imtuvo (RX) režimu, kad srautas iš tavo telefono ar planšetinio kompiuterio būtų garso atkūrimo belaidžiu būdu perjungtas į garso juostą, namų kino imtuvą ar kitą "Bluetooth" garso įrenginį.

  SKAITMENINĖ IR ANALOGINĖ JUNGTIS

  Yra analoginės ir skaitmeninės garso jungtys, kad būtų galima visuotinai suderinti senus ir naujus televizorius bei kitus įrenginius. Prijungiamas per 3,5 mm ausines / AUX lizdą, RCA arba optinį S / PDIF (TOSLINK).

  "QUALCOMM APTX LOW LATENCY" TECHNOLOGIJA

  "Bluetooth 4.2" bevielio ryšio technologija užtikrina aiškų be iškraipymų skaitmeninį garsą, tuo tarpu Qualcomm® aptX ™ ir aptX "Low-latent" "Bluetooth" garso kodekai suteikia dar aukštesnę garso tikslumą, sumažina garso trukdymą ir užtikrina puikų lūpų sinchronizavimą su suderinamais prietaisais.

  NUSTATYMAS BALSO ASISTENTU 

  Integruotas būsenos ekranas ir garsiakalbis suteikia "Connect Hub", su paprastu balso asistentu, pajungimo procesą . Būsenos rodmenys įskaito maitinimo indikatorių, garso stiprumo lygį ir informaciją apie garso jungtį ir naudojamą "Bluetooth" kodeką.

  Išplėstinis diapazonas

  Išplėstinė reguliuojama antena užtikrina iki 98 pėdų belaidžio ryšio aprėptį, kad suteiktų daugiau laisvės pačiam garsiakalbiui nustatyti ar judėti namuose neprarandant belaidžio garso ryšio.

  AS YRA DĖŽUTĖJE

  • Connect Hub Bluetooth audio siųstuvas / imtuvas
  • Mikro USB maitinimo kabelis
  • 3,5 mm garso kabelis
  • RCA garso kabelis
  • Optinis S / PDIF garso kabelis
  • Pradžios vadovas