KidJamz KJ25 Saugaus Klausymosi ausinės Vaikams su garso ribojimo technologija su integruotu mikrofonu(juodos)

 • Kodas: 0616312625352

    MEE audio "KidJamz KJ25P" ausinės su integruotu garso ribotuvu, lengvo svorio konstrukcija ir atsparumu smūgiams. Ausinės apsaugo vaikų klausą, kai jie klauso filmus, muzikos ir dar daugiau, taip pat turi laisvų rankų funkciją šiuolaikiškiems interaktyviems programoms ir žaidimams.

  Gamintojas
 • Saugaus klausymosi
  Ausinės vaikams

  • Saugaus klausymosi ausinės vaikams 4-12 metų;

  • Apsaugo vaikų klausą, naudojant įmontuotą garso ribotuvą, pagal gydytojo rekomenduotą maksimalią garso įtampos lygį - 85 dB;

  •  Integruotas mikrofonas ir valdymas naudotis su telefonais ir planšėtėmis;

  • Paslėptas jungiklis leidžia tėvams išjungti ribotuvą, kai esate triukšmingoje aplinkoje;

  • Lengvos, atsparūs smūgiams, laidas, kuris ne painiojamas;

  • Itin lankstus lankelis gali būti išlenkiamas į įvairias puses ir nesusilaužo;

  • Aiškus, aukštos kokybės stereo garsas sukonfigūruotas taip, kad išvengti nuovargio;

  • Suderinamas su iPod, iPhone, iPad ir kt. prietaisais, kurių ausinių lizdas yra 3,5mm.

   


  KODĖL SAUGAUS KLAUSIMOSI AUSINĖS?


  Klausa – tai brangenybė, kuria reikia saugoti nuo mažų metų, net trumpalaikis aukšto garso poveikis gali sužlugdyti vaiko klausą. KidJamz ausinės naudoja garso ribojimo technologiją, siekiant užtikrinti, kad transliuojantis garsas iš prietaisų yra saugus ir jums nereikia nuolat stebėti kaip vaikai klauso muzikos, filmus ir žaidimus.

  KidJamz GARSO RIBOJIMO TECHNOLOGIJA

  Kol eilinės ausinės gali lengvai viršyti 50% sagų garso lygį ir net daugiau, KidJamz panaudoja patentuotą garso ribotuvą įmontuota į sandarūs garsiakalbiūs, kad išlaikyti garso įtampos lygį žemiau rekomenduotinais 85dB, išlaikant jaunas ausys apsaugotais ir padedant kurti gerus klausymosi įpročius visam gyvenimui.

   


  GARSO RIBOTUVO JUNGIKLIS

  Paslėptas jungiklis leidžia tėvams išjungti ribotuvą, kai esate triukšmingoje aplinkoje. Jungiklis yra apsaugotas nuo atsitiktinio įjungimo ir pakeitimo tarp garso ribojimo (85dB) ir ne ribojimo rėžymo, suteikiant tėvams pilną klausymosi kontrolę.

   

   

  SUPROJEKTUOTAS, GALVOJANT APIE VAIKUS

  Geriausios vaikiškos ausinės, vienintelės, kurių norės dėvėti vaikas. Todėl mes ketiname padaryti KidJamz lengvas, saugias ir nenusivylinčias kaip tik įmanoma. Reguliuojamas lankas ir vinilinės pagalvės užtikrina patogumą ir saugų dėvėjimą vaikams 4-12 metų, o sustiprintas laidas yra tvirtas ir nesupainiojamas.

   

   

  PATVARI KONSTRUKCIJA

  Sukonstruota su keliomis judančiomis dalimis. KidJamz teikia įžymų patvarumą tvirto, be BPA plastiko dėka; nesupainiojamas laidas su sustiprintu jungikliu ir lankstus lankas, kuri galima išlenkti į bet kurią pusę, nesulaužant.

   


  MEE ŽENKLO GARSAS

  Mes tikimės, kad sukursim gerus klausymosi įpročius su aukščiausios kokybės garsu. KidJamz suderintas taip, kad užtikrinti aukštos kokybės stereo, kuris yra aiškus ir skaidrus, tačiau sklandžiai ir ne nuvarginančiai. Suderinamas su iPod, iPhone, iPad ir kitais prietaisais su 3,5 mm lizdu.

   

  Kas yra dėžutėje

  KidJamz Ausinės
  Saugus Klausymas gidas
   

 • Alternatyvios prekės

  M6 su forma išlaikančiu laidu ausinės (violetinės)
  Kodas: 0736211200969

  MEE, M6 sportui skirtose ausinėse, panaudoja virš-ausų konstrukciją su išlaikančiu forma laidu. Ausinės yra patogios, izoliuoja nuo triukšmo ausies viduje, tinka aktyviai veiklai, tuo pačiu metu suteikia aiškų ir dinamišką garsą. Laboratorijos testai parodė, kad ausinės atsparūs prakaitui ir vandeniu, tai leidžia jums pamiršti apie ausines ir susikoncentruoti savo dėmesį į treniruotę. Nepriklausomai nuo pasirinktos veiklos, M6 prisitaikis prie tempo.

  2299