KIDJAMZ KJ35 Saugaus Klausymosi ausinės Vaikams su garso ribojimo technologija (mėlyno)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 616312625178

   MEE audio KidJamz Saugaus Klausymosi ausinės suprojektuotos apsaugoti vaiko klausą kai jie klauso muziką, filmus, žaidimus ir kitą.  

  Gamintojas
 • KODĖL "SAUGUS KLAUSYMASIS" VAIKŲ AUSINES?

  Klausa yra vertingas, jį reikalauja apsaugos nuo jauno amžiaus, nes net trumpalaikis poveikis aukštų garsų gali sukelti nuolatinį klausos praradimą. "KidJamz" vaikiškos ausinės naudoja garsumą mažinančią technologiją, kuri užtikrina, kad garso įrašas, kurį jūsų vaikai perduoda iš savo įrenginių, yra saugus, todėl nereikia nuolat stebėti, kaip jie klauso filmų, muzikos ir žaidimų.

  KIDJAMZ GARSO RIBOJIMO TECHNOLOGIJA

  Kol eilinės ausinės gali lengvai viršyti 50% sagų garso lygį ir net daugiau, KidJamz panaudoja patentuotą garso ribotuvą įmontuota į sandarūs garsiakalbiūs, kad išlaikyti garso įtampos lygį žemiau rekomenduotinais 85dB, išlaikant jaunas ausys apsaugotais ir padedant kurti gerus klausymosi įpročius visam gyvenimui.

  GARSO RIBOTUVO JUNGIKLIS


  Paslėptas jungiklis leidžia tėvams išjungti ribotuvą, kai esate triukšmingoje aplinkoje. Jungiklis yra apsaugotas nuo atsitiktinio įjungimo ir pakeitimo tarp garso ribojimo (85dB) ir ne ribojimo rėžymo, suteikiant tėvams pilną klausymosi kontrolę.

  SUPROJEKTUOTAS, GALVOJANT APIE VAIKUS
  Geriausios vaikiškos ausinės, vienintelės, kurių norės dėvėti vaikas. Todėl mes ketiname padaryti KidJamz lengvas, saugias ir nenusivylinčias kaip tik įmanoma. Reguliuojamas lankas ir vinilinės pagalvės užtikrina patogumą ir saugų dėvėjimą vaikams 4-12 metų, o sustiprintas laidas yra tvirtas ir nesupainiojamas.

  PATVARI KONSTRUKCIJA


  Sukonstruota su keliomis judančiomis dalimis. KidJamz teikia įžymų patvarumą tvirto, be BPA plastiko dėka; nesupainiojamas laidas su sustiprintu jungikliu ir lankstus lankas, kuri galima išlenkti į bet kurią pusę, nesulaužant.

  MEE ŽENKLO GARSAS


  Mes tikimės, kad sukursim gerus klausymosi įpročius su aukščiausios kokybės garsu. KidJamz suderintas taip, kad užtikrinti aukštos kokybės stereo, kuris yra aiškus ir skaidrus, tačiau sklandžiai ir ne nuvarginančiai. Suderinamas su iPod, iPhone, iPad ir kitais prietaisais su 3,5 mm lizdu.

  Kas yra dėžutėje


  KidJamz Ausinės
  Saugus Klausymas gidas