M6 su forma išlaikančiu laidu ausinės (Teal, žalsvai-mėlynas)

 • Kodas: 0736211201065
  787
  1181 Sutaupykite 394
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  MEE, M6 sportui skirtose ausinėse, panaudoja dizainą “virš ausies” su išlaikančiu forma laidu, kuris yra patogus, adaptuotas būti viduje, izoliuoja nuo triukšmo ausies viduje, tinka aktyviai veiklai, tuo pačiu metu suteikia aiškų ir dinamišką garsą. Laboratorijos testai parodė, kad ausinės atsparūs prakaitui ir vandeniu, tai leidžia jums pamiršti apie ausines ir susikoncentruoti savo dėmesį į treniruotę. Nepriklausomai nuo pasirinktos veiklos, M6 prisitaikys prie tempo.

  Gamintojas
 • M6 Sportui Ausinės su forma išlaikančiu laidu, adaptuoti būti viduje

   

  • Saugios adaptuoti “virš ausies” su išlaikančiu forma laidu niekada ne iškris;
  • Patentuota, ergonomiška ausinių konstrukcija suteikia ilgalaikį dėvėjimo komfortą;
  • Triukšmą izoliuojanti ausyje konstrukcija su energetiniu garsu ir padidintu bosu;
  • Sertifikuoti IPX5 prakaitui ir vandeniui atsparūs, padidina ilgaamžiškumą;
  • įeina dėklas ir 6 komplektai ausinių antgalių geresniam nešiojimui ir komfortui.

   

  Puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui


  M6 naudoja “virš ausies” konstrukcija su išlaikančiu forma laidu - yra patogus, adaptuoti būti viduje, izoliuoja nuo išorinių triukšmų ausies viduje, tinka aktyviai veiklai, tuo pačiu metu suteikia aiškų ir dinamišką garsą. Laboratorijos testai parodė, kad ausinės atsparūs prakaitui ir vandeniu, tai leidžia jums pamiršti apie ausines ir susikoncentruoti savo dėmesį į treniruotę. Nepriklausomai nuo pasirinktos veiklos, M6 prisitaikys prie tempo.


  M6 yra puikus:


  Bėgimui, ėjimui, svorio kėlimui ir kitiems sporto šakoms;
  Naudoti po šalmu;
  Poilsiui treniruotės metu;
  Kasdieniniam naudojimui.
   

  Sufokusuok savo dėmesį į savo veiklą, o ne į ausines


  Sukurti, kad tilptų į ausį, saugūs ir patogūs M6 panaikina būtinybę koreguoti ausinės veiklos viduje. Tai pasiekiama su patentuota, ergonomiška korpuso konstrukcija, “virš ausies” nustatymu ir su forma išlaikančiu laidu technologija. Forma išlaikantis laidas yra lankstus ir tinka jūsų ausies formai. Įeinantis į dėklą šeši komplektai ausinių antgalių, padeda jums priderinti prie ausies.


  Garsas, kuris Motyvuoja Jūs ir Izoliuoja, kas padeda Jums susikoncentruoti.


  Tapk pakrautu savo muzika su švariu, dinamišku garsu ir sustiprintais bosais M6, kol, triukšmą izoliuojanti ausies viduje, konstrukcija blokuoja išorinius triukšmus ir leidžia jums klausytis tylios muzikos, kas apsaugo klausą ir pagerina garso kokybę.

  Kabelio valdymas Sumažina Kabelio problemas


  Atitinkančios spalvos M6 kabelis yra ergonomiškas ir nesupainiojamas. Prisegamas laidas specialiu segtuku prie marškinėlių, ne trukdis judėti, neklius po ranką.


   

  Išgauk daugiau garso iš Jūsų MEE M6


  Garso kokybė, tinkamumas ir komfortas priklauso nuo ausinių konfigūracijos, tinkanti jūsų ausims ir korektiška ausies kanalo izoliacija. MEE audio sukūrė sportininkams skirta vadovėlį, kad parodyti kaip geriau priderinti prie jūsų ausų.

  Kas yra dėžutėje

  M6 sporto In-Ear ausinės
  Ausinių spalva atitinkantis nešiojimo dėklas
  6 poros ausinių antgalių
  Marškinėlių segtukas, pridėtas prie kabelio

   


   


   

 • Alternatyvios prekės

  M6P į ausį įkišamos ausinės su forma išlaikančiu laidu su mikrofonu ir nuotoliniu valdymo pultu bei universaliu garso reguliatoriu (juodos)
  Kodas: 0736211199966

  MEE audio, M6P sportui skirtose ausinėse, panaudoja konstrukcija “virš ausies” su išlaikančiu forma laidu, kuris yra patogus, izoliuoja nuo išorinių triukšmų ausies viduje, tinka aktyviai veiklai, tuo pačiu metu suteikia aiškų ir dinamišką garsą. Laboratorijos testai parodė, kad ausinės atsparūs prakaitui ir vandeniu, tai leidžia jums pamiršti apie ausines ir susikoncentruoti savo dėmesį į treniruotę. Nepriklausomai nuo pasirinktos veiklos, M6P prisitaikys prie jūsų tempo.

  2180