M6 PRO UNIVERSALIOS NUO TRIUKŠMO IZOLIUOJANČIOS, MUZIKANTAMS, Į AUSĮ ĮSTATOMI MONITORIAI SU NUIMAMAIS LAIDAIS (SKAIDRIOS)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0616312625406

  Suprojektuotos bendradarbiaujant su gastroliuojančiais muzikantais, M6 PRO yra ausinės viskas viename, kurios skirtos scenai, sporto salei ir gatvei. 

  Gamintojas
 • UNIVERSALIOS, MUZIKANTOMS SKIRTOS AUSINĖS, MONITORIAI SU NUIMAMU LAIDU

   

  • Universalūs monitoriai, puikiai tinka naudoti scenoje ir už jos ribų;

  • Studijoje suderintas garsas su kristaliniu aiškumu ir giliu bosu;

  • Nuimamas laidas priduoda patvarumo;

  • Visos dienos komfortas su “virš ausų” dedamu ausinių sauga;

  • Ausinių konstrukcija sumažina aplinkos triukšmą;

  • Laisvų rankų įrangoje yra mikrofonas, nuotolinis pultas ir garso reguliatorius;

  • Tinka naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis;

  • Įeina apsauginis nešiojimo dėklas, Comply™ poroloniniai antgaliai;

  • 6 komplektai silikoninių antgalių ir papildomas laidas.

  TOBULOS ANT SCENOS IR UŽ JOS


  Suprojektuotos bendradarbiaujant su keliaujančiais muzikantais, M6 PRO yra ausinės viskas viename, kurios skirtos scenai, sporto salei ir gatvei.

  GARSO TIKSLUMAS


  Nauji dinamikai su itin plona 5µm membrana ir aliuminio balso vija pajėgę į tikslesnę perdavimą, užtikrinant patrauklų, dinamišką garsą su geresniu balansu, lyginant su originaliomis M6 ausinėmis. Išgautas garsas jungia gylius, tačiau gerai subalansuotus bosus, gerą švarumą ir ryškų detalizavimo atkūrimą.

   


  GARSO IZOLIAVIMO KONSTRUKCIJA

  M6 PRO “į ausį“ įkišama konstrukcija blokuoja aplinkos triukšmus ir leidžia klausytis dideliu garsu, apsaugant jūsų klausą ir pagerinant garso kokybę. Comply™ T-Series forma išlaikantys poroloniniai ausų antgaliai suteikia maksimalų komfortą ir paskiau didina garso izoliaciją dėl aukščiausių garso išgyvenimų.


  SUKURTA SĄŽININGAI


  Sukonstruotos šiuolaikiniame patvarumui M6PRO yra atsparios prakaitui ir turi du nuimamus, keičiamus laidus – laisvų rankų įrangos laidas ir aukštos kokybės stereo laidas su vidiniu pynimu, kad sustiprinti ir nepainiotus.

  ĮEINA LAISVŲ RANKŲ ĮRANGOS KABELIS SU MIKROFONU IR NUOTOLINIU PULTU

  įeina laisvų rankų įrangos kabelis su įntegruotu universaliu garso reguliatoriumi, mikrofonu ir nuotoliniu pultu, leidžia jums sklandžiai priimti skambučius ir valdyti medią pajungtame telefone ir planšetėje.

  PILNAS RINKINIS


  Auksu padengtas ¼" (6.3mm) stereo adapteris yra įtraukiamas į suderinamumą su platu spektru mechanizmais, o prisirišęs prie marškinėlių segtuku laidas nesimaišo po rankomis ir duoda judesio laisvę.  


  GERIAUSIAS TINKAMUMAS IR PATOGUMAS


  Sukurtos ilgiausioms klausymosi sesijoms, lengvos, žemo profilio M6 PRO panaudoja 7 poras ausų antgalius ir lankstų forma laikantį laidą, kad suteikti saugumą, asmeniškai priderinti prie savo ausų, panaikinant būtinybę nuolat taisyti ausines.


  GYVENIMO PAKEITIMAI


  Realiame pasaulyje ne visada viskas eina pagal planą. Jeigu jūsų ausinės susidaužys, susidraskys, suges ar paprastai pasimes, mes jums padėsim. Tiesiog pasakykite mums, kas atsitiko ir mes duosime jums naują porą už pusę kainos. Aplankykite MEEaudio.com/m6pro-LRP , kad gauti daugiau informacijos ar prašyti pakeisti.