M6P į ausį įkišamos ausinės su forma išlaikančiu laidu su mikrofonu ir nuotoliniu valdymo pultu bei universaliu garso reguliatoriu (juodos)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0736211199966

  MEE audio, M6P sportui skirtose ausinėse, panaudoja konstrukcija “virš ausies” su išlaikančiu forma laidu, kuris yra patogus, izoliuoja nuo išorinių triukšmų ausies viduje, tinka aktyviai veiklai, tuo pačiu metu suteikia aiškų ir dinamišką garsą. Laboratorijos testai parodė, kad ausinės atsparūs prakaitui ir vandeniu, tai leidžia jums pamiršti apie ausines ir susikoncentruoti savo dėmesį į treniruotę. Nepriklausomai nuo pasirinktos veiklos, M6P prisitaikys prie jūsų tempo.

  Gamintojas
 •  

  M6 Sportui Ausinės su forma išlaikančiu laidu, adaptuoti būti viduje plius mikrofonas, nuotolinis valdymo pultas ir universalus garso reguliavimas

   

  • Forma išlaikantis laidas atitinka ausį, sukurtas tam, kad būti viduje;
  • Energingas garsas su sustiprintais bosais, išlaiko jūsų motyvaciją;
  • Ant laido sumontuotas mikrofonas, nuotolinis pultas ir universalus garso reguliavimas skirti naudoti kaip laisvų rankų įranga;
  • Triukšmo izoliuojanti į ausį įkišama konstrukcija padės jums susikoncentruoti;
  • Sertifikuoti IPX5 prakaitui ir vandeniui atsparūs, padidina ilgaamžiškumą;
  • įeina dėklas ir 6 komplektai ausinių antgalių geresniam nešiojimui ir komfortui.
    

  Puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui


  M6 naudoja “virš ausies” konstrukcija su išlaikančiu forma laidu - yra patogus, adaptuoti būti viduje, izoliuoja nuo išorinių triukšmų ausies viduje, tinka aktyviai veiklai, tuo pačiu metu suteikia aiškų ir dinamišką garsą. Laboratorijos testai parodė, kad ausinės atsparūs prakaitui ir vandeniu, tai leidžia jums pamiršti apie ausines ir susikoncentruoti savo dėmesį į treniruotę. Nepriklausomai nuo pasirinktos veiklos, M6 prisitaikys prie tempo.


  M6 yra puikus:


  Bėgimui, ėjimui, svorio kėlimui ir kitiems sporto šakoms;
  Naudoti po šalmu;
  Poilsiui treniruotės metu;
  Kasdieniniam naudojimui.
   

  Sufokusuok savo dėmesį į savo veiklą, o ne į ausines


  Sukurti, kad tilptų į ausį, saugūs ir patogūs M6 panaikina būtinybę koreguoti ausinės veiklos viduje. Tai pasiekiama su patentuota, ergonomiška korpuso konstrukcija, “virš ausies” nustatymu ir su forma išlaikančiu laidu technologija. Forma išlaikantis laidas yra lankstus ir tinka jūsų ausies formai. Įeinantis į dėklą šeši komplektai ausinių antgalių, padeda jums priderinti prie ausies.


  Garsas, kuris Motyvuoja Jūs ir Izoliuoja, kas padeda Jums susikoncentruoti.


  Tapk pakrautu savo muzika su švariu, dinamišku garsu ir sustiprintais bosais M6, kol, triukšmą izoliuojanti ausies viduje, konstrukcija blokuoja išorinius triukšmus ir leidžia jums klausytis tylios muzikos, kas apsaugo klausą ir pagerina garso kokybę.

  Įmontuotos laisvų rankų įrangos funkcionalumas ir kontrolė


  Kontroliuokite savo muziką, kalbėkite telefonu, reguliuokite garsą. Darykite visą tai patogiai su atspariu prakaitui, ant laido sumontuotu mikrofonu ir nuotoliniu valdymo pultu, leidžiančiu laikyti jūsų prietaisą kišenėje. Play, pause ir skip track su suderintu telefonu ir planšete naudojant nuotolinį mygtuką ir reguliuoti garsą bet kuriame prietaise universaliu garso valdymu.
   

   

  Kabelio valdymas Sumažina Kabelio problemas


  Atitinkančios spalvos M6 kabelis yra ergonomiškas ir nesupainiojamas. Prisegamas laidas specialiu segtuku prie marškinėlių, ne trukdis judėti, neklius po ranką.


   

  Išgauk daugiau garso iš Jūsų MEE M6


  Garso kokybė, tinkamumas ir komfortas priklauso nuo ausinių konfigūracijos, tinkanti jūsų ausims ir korektiška ausies kanalo izoliacija. MEE audio sukūrė sportininkams skirta vadovėlį, kad parodyti kaip geriau priderinti prie jūsų ausų.

  Kas yra dėžutėje

  M6P sporto In-Ear ausinės
  Ausinių spalva atitinkantis nešiojimo dėklas
  6 poros ausinių antgalių
  Marškinėlių segtukas, pridėtas prie kabelio

   


   


   

 • Alternatyvios prekės