M7 PRO Universal-Fit Hybrid Dual-Driver Musician’s In-Ear Monitors with Detachable Cables

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0616312625314

  Nauja karta universalių monitorių muzikantams nuo MEE audio palaiko hibridinį poravimą dviejų skirtingų draiverių, kad teikti išskirtinį garso kokybė ant scenos.

  Gamintojas
 •  Hybrid Dual-Driver Musician’s In-Ear Monitors
  with Detachable Cables 

   

   

  •     Universalūs monitoriai, puikiai tinka naudoti scenoje ir už jos ribų;
  •     Hibridinė dvejopo draiverio technologija naudoja du skirtingus draiverio tipus, kurie užtikrina gilų bosą, puikų aiškumą ir aiškų detalumą
  •     Modulinės konstrukcijos elementai yra nuimami, tai ledžia naudotojui keisti kabelius su MMCX jungtimis, kad būtų užtikrintas patikimumas 
  •     Komplektą sudaro ir garso kabeliai, ir kabelis su įmontuotu mikrofonu ir nuotoliniu pultu skirtas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams 
  •     Lankstus virš ausies dedams laidas su atmintimi ir septynios poros antgalių užtikrina saugų, individualų pritaikymą ir patogumą visą dieną. 
  •     "In-ear" dizainas ir "Comply ™" atminties putplasčio antgaliai sumažina išorinį triukšmą, leidžianti saugiau klausytis 
  •     Įeina du kabeliai, apsauginis dėklas, 2 poros "Comply ™" atminties putplasšio ausinių antgaliai, 5 komplektai silikoninių ausinių antgaliai ir 1/4 adapteris.

   


  Puikios ant & už scenos ribų

  Sekant iš paskos Mee audios geriausiai parduodamų M6 PRO, kurios padarė kokybiškus monitorius prieinamiems visiems atlikėjams ir gavo lojalų sekimą nuo jų išleidimo momento 2015 metais, M7 PRO siūlo universalią modelinę konstrukciją, išskirtinę garso kokybę.


  vs M6 Pro

  10mm garsiakalbis su judančia rite analogiškas tam, kuris yra M6 PRO, porojamas su visai naujų aukšto tikslumo balansinių armaturiniu (BA) draiveriu.  Dinaminis draiveris pritaikytas dirbti tik tai su bosiniu dažnumu, kol BA ima ant saves vidudtinį ir diskanto lygius, kuriant labai naturalų atskirimą, kuris leidžia kiekvienam draiveriui daryti tai ką daro geriausiai.  Rezultatas yra geresnis viso dažnių spektro aprėptis su gilesniu, galingesniu bosu ir sklandesniu, labiau rafinuotu aukščiu, palyginant su M6 PRO, viskas be aukojimo aiškumo ar išsamios rezoliucijos.

  Hibridinė dvejopo draiverio technologija

  Sujungus judantį ritinio subwooferį su subalansuoto armatūrinio aukšto dažnio garsiakalbiu, "M7 PRO" užtikrina gilų bosą, puikų aiškumą ir aiškų detalumą. 10 mm judantis ritinys (dinamiškas) veikia kaip žemųjų dažnių garsiakalbis ir užtikrina realų garsą ir smūgį.

  Visiškai naujas subalansuotas armatūros (BA) driveris yra greitas ir tikslus, kad būtų aiškiai ir išsamiai perduodamos vidutinės ir trečiosios dažniai.

   

  Sukurtos tam, kad išlikti

  Suprojektuotos realiam patikimumui M7 PRO turi nuimamą, keičiamą kabelį su MMCX jungtimi ir atsarginiu kabeliu su laisvų rankų įrangos funkcijomis.

  Universalus priderinimas,

  Individualus komfortas

   M7 PRO naudoja lanksčią atminties laidą ir septynias poras antgalių, kad užtikrintų saugų, individualų pritaikymą visoms ausims, pašalinant būtinybę pakoreguoti ausines.