PINNACLE P1 HI-FI, AUDIOFILAMS SKIRTOS AUSINĖS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0616312615988

  Su nuosavu akustiniu dizainu ir novatorišku cinko lydinio konstrukcija, MEE audio Pinnacle P1 pristato nesenstantį grožio ir našumo derinį.

  Gamintojas
 • HI-FI AUDIOFILAMS SKIRTOS AUSINĖS SU NUOSAVU AKUSTINIU DIZAINU IR NUIMAMU KABELIU

  • Hi-Fi ausinės panaudoja pažangią judančią viją relę ir akustinį difuzorių priderinta muzikos takeliams su maksimaliu švarumu ir reziliucija;

  • Subalansuotos dažnio atsakos su puikiu erdvinių signalų apdorojimu;

  • Aukščiausioms išgyvenimams;

  • Sąžiningai sukurtos su cinko lydinio korpusu ir pakaičiamu laidu;

  • Unikalus, ergonomiškas dizainas galima dėvėti dviem būdais ir patogiai tinka visoms ausims;

  • Įeina apsauginis dėklas, 3 komplektai Comply™ forma išlaikančių poroloninių antgalių;

  • 6 komplektai silikoninių antgalių ir papildomas laidas su mikrofonu ir nuotoliniu pultu telefonams/planšetėms.

  KODĖL PINNACLE?


  Pinnacle yra daugiau nei vardas – tai teiginys kad ausinės P1 identifikuojamos kaip dviejų metų projektavimo, gamybos ir tobulinimo rezultatas; mūsų kritiškai pripažintos produkcijos linijos flagmanas ir kuomet mūsų geriausiai atliktos ausinės. Metais ausinių fanai visame pasaulyje pažysta MEE audio kaip vieną iš go-to prekės ženklą (kaina atitinka kokybe) ir Pinnacle lieka ištikimas MEE prekės ženklui, parekšminant rimtą pinigų vertę hight-end ausinėms.


  Hi-Fi GARSAS


  Nuo pirmos dienos Pinnacle plėtros pagrindinė užduotis buvo pasirodymas aukščiausiame lygyje. Norint pasiekti mūsų tikslines dažnines charakteristikas, švarumą ir rezoliuciją, P1 panaudoja pažangią judančią viją relę ir akustinį difuzorių.


  SUDERINAMUMO TECHNOLOGIJA


  Pinnacle P1 buvo sukurtas tam, kad neštu patrauklų, dinamišką garsą su žaviu skaidrumu ir ryšku detalizavimu. Pagrindinis tikslas, kurį sau nustatėme, tai apjungti savo patirtį ausinių gamyboje ir vartotojų atsiliepimus. Taip sukurti garsą, kuris bus turtingas, malonus ausims, tačiau išliks artimas šaltiniui ir bus girdimi visi muzikos niuansai. Bosai yra įspūdingi, bet niekada neslopina likusį audio spektrą. Todėl nereikia įtempti klausą, kad išgirsti detales. Pridėkite natūralią garsinę sceną ir puikų erdvės signalo valdymą, gausite beprecedentinį patirtį “koncertas jūsų galvoje”.

  DINAMIKAI


  Pinnacle P1 naudoja patentuotą 10mm judančią ritės dinamiką su 50Ω impedansu, siekiant pagerinti kokybę visame dažnių diapazone. Energingi dinamikai suteikia sodrias boso notas ir šiek tiek šiltą toninį charakterį, išlaikant aukšto lygio rezoliuciją. Vario padengta aliumininė balso ritė naudojama kad sumažinti dinamiko judančią masę, leidžianti greičiau ir tiksliau valdyti dinamiko judesį, taip pat padidinti aukšto dažnio našumą ir raišką.

  AKUSTINIS DIFUSORIUS

  Pinnacle P1 patentuotas garso difuzorius pasinaudoja kryptiniu aukšto dažnio garso bangų pobūdžiu, verčia pasirinktus dažnius rezonuoti nesulaukus ausį, užtikrinti koherenciją ir glotnumą. Tai efektyviai pagerina detalizavimą ir pratęsia P1 aukšto dažnį nepridedant grubumų.


  SUKURTOS TARNAUTI

  Pinnacle P1 sukurtos ilgai tarnauti neįskaitant jų garso kokybę. Ausinės yra lietos iš cinko lydinio. Pirmos pasaulyje š ausį įstatomos ausines iš cinko lydinio ir ranka poliruoti suteikia išvaizdą verta flagmano. Cinko lydinys tvirtesnis ir geriau atsparus smūgiams nei aliuminis. Be to yra lengvesnis už nerūdijantį plieną, dėl to mažiau nepatogūs.

  Pinnacle P1 naudoja nuimamus, vartotojo keičiamus kabelius su universalia MMCX jungtimi.

  AUKŠTOS KOKYBĖS GARSO KABELIS

  Naudojant Pinnacle P1 su high-end audio sistemomis pasidabruotas 99,99% gryno vario garso kabelis užtikrina turtingiausių detalių perdavimą ir didžiausią našumą.

   

  KABELIS SU MIRKOFONU IR NUOTOLINIO VALDYMO PULTU

  Kabelis su laisvų rankų įranga ir aukštos kokybės mikrofonu leidžia sklandžiai kontroliuoti telefono skambučius ir muzikos atkūrimą.

  KOMFORTAS

  Skirtos ilgam klausymuisi, Pinnacle P1 turi naujovišką ir ergonomišką dizainą. Jos gali būti dėvimos dviem skirtingais būdais ir tinka visiems. Unikali ausinės forma yra skirta, kad būtų patogu ir saugu. Taip pat yra galimybe dėvėti aplink ausį ir greitai apsikeisti kairiojo ir dešiniojo kabelių jungtimis.
   


  LENGVIAUSIAI PRIDERINAMAS & KOMFORTAS

  Skirtos ilgam klausymuisi, Pinnacle P1 turi naujovišką ir ergonomišką dizainą. Jos gali būti dėvimos dviem skirtingais būdais ir tinka visiems. Unikali ausinių forma ir ne kampuotas antgalis yra sukurti patogesniam ir saugiausiam dėvėjimui. Taip pat yra galimybe dėvėti aplink ausį ir greitai apsikeisti kairiojo ir dešiniojo kabelių jungtimis. Laidų paskirstymas virš ausų duoda daugiau apsaugos ir tinka mažiems, laidai nusipainiojami po ranką ir mažina laido triukšmą (mic).

  GARSO IZOLIUOJANTI KONSTRUKCIJA


  Aptemtos, į ausį dedamos ausinės blokuoja aplinkos triukšmą, apsaugo klausą, nes galima tyliau jungti garsą. Comply™ T-Series forma laikantis poroloniniai antgaliai, kurie įeina į komplektą, dar labiau apsaugo nuo triukšmo.

   

  PILNAS RINKINYS


  Siekiant užtikrinti geriausią atitikimą, patogumą ir garso izoliaciją kiekvienam klausytojui, Pinnacle P1 įdėjo 6 poras silikoninių ausinių antgalių ir 3 poras Comply T-200 Premium forma laikančius poroloninius ausinių antgalius. Marškinėlių segtukas ir integruotas laidas lengvai padės jums laikyti laidą patogioje vietoje, o paauksuotas ¼" (6.3mm) stereo adapteris pajungs ausines prie įvairios audio įrangos. Premium klasės nešiojamas dėklas su lengvai uždaromu magnetuko funkcija. Kiekvienas Pinnacle dėklas pasižymi unikaliu lazerių išgraviruotu serijos numerių.