• Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 616312615872

   Remiantis naujovišku dizainu Pinnacle P1, P2 daro aukštą tikslumą labiau prieinamą, nei kada nors, su akustikos dizainu, mažos varžos telefonu ir šiltuoju dinaminiu garsu, kuris išsaugo aiškumą ir raišką Pinnacle.

  Gamintojas
 • P2 Aukštos kokybės garso ausinės į ausį audiofilams
  su nuimamais kabeliais

   

  •     Išplestinis judančios ritės daviklis su žemos varžos garso rite užtikrina puikų garso kokybę plačiame pasirinkime audio prietaisose.

  •     Šiltas garsas gali pasigirti daug giliais bosais, bet jis yra lygus, išsamus ir pakankamai dailus kad pradžiuginti patirusius audiofilus.

  •     Nuimamas aukštos kokybės garso OFC kabelis su MMCX jungtimi turi įmontuotą mikrofoną ir nuotolinį valdymą tam, kad naudoti su telefonų ir planšėte.

  •     Unikalus ergonomiškas dizainas leidžia dėvėti dviem skirtingais būdais ir patogiai pasirūpinti visomis ausimis

  •     Iėina nuimamas kabelis su įmontuotu mikrofonu ir valdymu, apsauginis dėklas nešiojimui Comply™ memory foam eartips, 6 poros silikoninių ausų antgalių ir klipsas marškinėliams.

   

   

   


  Hi-Fi on the Go

    Remiantis Pinnacle P1 sukurta technologija, Pinnacle P2 užtikrina aukštą tikslumą nei bet kada, naudojant pažangų judesio ritės keitiklį su nauju žemos impedancijos balso ritine, kad užtikrintų geresnį garso našumą platesniame nešiojamų garso įrenginių spektre, taupydami. "Pinnacle Pinnacle" serijos populiariausios funkcijos yra keičiamos Vartotojo MMCX kabeliai ir ergonomiškas dizainas, kurį galima dėvėti kabeliu į viršų ar kabeliu į apačia. 

   

  Tuning Philosophy

  Pirmo lygio garso kokybė buvo pagrindinis tikslas Pinnacle diapazone nuo pirmos dienos.  "P2" pasižymi šiek tiek boso šališkumu, palyginti su "P1", tačiau yra sklandus, išsamus ir rafinuotas, kad būtų malonu išgirsti patyrę audiofilai, užtikrinantį dinamiškesnį ir patrauklų garsą, išlaikydami serijos ryškumą. Rankomis pagaminti 10 mm dinaminiai dinamikai turi varinę apvalią aliuminio balso ritę, kad sumažintų dinamiko judančią masę, leidžiančią greičiau ir labiau kontroliuojamą dinamiko judėjimą ir aukšto dažnio veikimą bei raišką.

  Built to Last

  "Pinnacle P2" naudoja išimamą, naudotojam keičiamą kabelį su universaliomis "MMCX" jungtimis (micro-coaxial). Mūsų storas ir tvirtas ausinių laidas šiuo metu aprūpintas sustiprintomis TPE liemenėmis be deguonies laidų (OFC) ir integruotu mikrofonu bei nuotoliniu valdymu, skirtu naudoti telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.