RX18P Comfort-Fit į ausį įstatomos Ausinės su sustiprintais bosais ir “ant laido“ mikrofonu (mėlynos)

 • Kodas: 0616312615650
  700
  1069 Sutaupykite 369
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Suprojektuotos tam, kad būtų pačios saugiausios ir patogiausios dėvėti, RX18P yra lengvos ir ergonomiškos į ausį įkišamos ausinės. Jos perduoda aiškus ir sustiprinus boso garsus. Puikiai tinka muzikai, filmams, žaidimams, audioknygoms ir kt. Integruotas mikrofonas ir nuotolinis pultas leidžia atsakyti į skambučius, įjungti, sustabdyti ir perjungti muziką neišimant savo muzikos grotuvo iš kišenės.

  Gamintojas
 • Comfort-Fit į ausį įstatomos Ausinės su sustiprintais bosais ir “ant laido“ mikrofonu

  • Lengvos į ausį įkišamos ausinės sukurtos saugiausiam ir patogiausiam dėvėjimui;

  • 10 mm dinamiškų garsiakalbių suteiks ryškų ir aiškų garsą su gyliais, bet kontroliuojamais bosais;

  • Ergonomiškos ausinės suprojektuotos taip, kad atkurti natūralią ausies formą, tam kad būtų patogu dėvėti visą dieną;

  • „ant laido“ mikrofonas ir nuotolinis pultas skirti iPhone, iPad, iPod, kitiems išmaniesiems telefonams ir planšetėmis;

  • Įeina 3 dydžių ausų antgaliai; 1- metų gamintojo garantija.


   

  Sustiprintų bosų skambėsis

   
  Didelės 10mm garsiakalbiai pritaikyti gyliems, galingiems bosams atgaminti kol išlaikomas aiškus diskantas ir aukštas grynumas per likusį garso spektrą. Tai sukuria dinamišką garsą, kas iškelia bet kokio muzikos takelio energiją ir įtaką jaudinantiems garso išgyvenimams.
   

  Sukurtas komfortui

   
  Suprojektuotos tam, kad lengvai priderinti prie ausies, mažos ir lengvos ausinės RX18P atkuria natūralią ausies formą. Kartu su trijų įvairių dydžių ausų antgaliais tai suteikia išskirtinį komfortą ir saugų dėvėjimą, taip pat neiškrenta, net iš mažos ausies.
   
   

  Triukšmą izoliuojanti konstrukcija

   
  Patogiai dėvimi ausyse, o įeinantis į komplektą įvairių dydžių ausų antgaliai užtikrina geriausią jūsų ausies izoliaciją, didėjančius bosų atsakymus, išorinių triukšmų mažinamus ir apsaugomi aplinkiniai nuo jūsų muzikos girdėjimo.
     „ant laido“ mikrofonas ir nuotolinis pultas

   
  Integruotas mikrofonas ir nuotolinis pultas leidžia atsakyti į skambučius, įjungti, sustabdyti ir perjungti muziką neišimant savo muzikos grotuvo iš kišenės.